האיים המלדיביים

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- האיים המלדיביים

נכסים למכירה באיים המלדיביים

האיים המלדיביים היא מדינה טרופית באוקיאנוס ההודי המורכבת מ -26 אטולים טבעתיים הנוצרים על ידי יותר מאלף איי אלמוגים. איים אלה מפורסמים בזכות חופים, לגונות מים כחולים ושוניות אלמוגים ארוכות. מאלה היא הבירה והעיר המאוכלסת ביותר, המכונה באופן מסורתי "אי המלך" עבור מיקומה המרכזי.

אם אתם מעוניינים לרכוש נכסים למכירה באיים המלדיביים, עליכם לדעת שכאן תוכלו אפילו לקנות או לשכור אי שלם. המלדיביים לא חסרים איים אלמוגים. ישנם בסך הכל 1,192 איים הפרוסים על פני 35,000 מיילים רבועים והופכים את מדינת האוקיאנוס ההודי לאחת המגוונות בעולם. פחות ממאתיים מאותם איים מאוכלסים ובעוד שבירת העיר מאוכלסת בצפיפות רבה יותר ממנהטן, השאר הנו בעיקר נוף מושלם לתמונות של חול שטוח עם אלמוגים, דקלים וים כחול.

תיירות היא מקור ההכנסה העיקרי של האיים המלדיביים והמדינה כבשה את שוק ירח הדבש וחגים ברמה גבוהה. מבחינה היסטורית, הממשלה נקטה במדיניות שמסרה את השטחים לחברות שהיו נחושות לבנות אתרי נופש ומלונות, ומייצרת כעת איים לקבוצות של מלונות מעוניינים בחוזה של 50 שנה.

כרגע ישנם 126 אתרי נופש באיים המלדיביים, אך הנכס למכירה באיים המלדיביים נותר נדיר.

התפוסה במלונות המלדיביים היא סביב 60-80% וה- RevPar (הכנסה לחדר) גבוהה פי שלושה מכל יעד אחר באסיה, כך שהביקוש למקומות שהושלמו הוא גבוה. מרבית הנכסים למכירה באיים המלדיביים, ובמיוחד מלונות למכירה, נרכשו תוך שבועיים, אך לצורך יעד כזה של הצלחה, האיים המלדיביים חוו צמיחה מועטה מאוד לאחרונה.

  •  
    עוברים לאיים המלדיביים. יוצאים וגרים באיים המלדיביים

        כשאנחנו חושבים על מקומות בהם אנו רוצים לברוח לחלוטין מהמציאות שמסביבה ומהשגרה היומיומית, הם עולים מיד בראש: האיים המלדיביים. ללא צל של ספק, הם מייצגים את הרגיעה האולטימטיבית בדמיון הקולקטיבי. חופי גן עדן, ים צלול קריסטל ... אידיאלי למי שרוצה ליהנות מהשלווה והיופי שבטבע הלא מפונק. אולם ב ...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB